Verde Royal hemen teslim

verde royal

İzmir şehrinin Buca ilçesinde Verde Royal projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Hacim İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor. Söz konusu olan proje toplamda 7 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Verde Royal projesi bünyesinde 120 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Menderes Mahallesi’nde inşa edildi. Verde Royal projesi No:72-1’de konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine göre düzenlendi. Verde Royal projesinde bulunan konutlar 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 120 metrekare ile 142 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Verde Royal projesinde yer alan 3+1 dairelerin fiyatları 425 bin TL ile 560 bin TL arasında değişiyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0232 453 25 50