Infinity of Yalıkavak banka kredisine uygun

Muğla iline bağlı bulunan Bodrum ilçesinde Infinity of Yalıkavak projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Concept Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 6 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Infinity of Yalıkavak projesi bünyesinde 6 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede bulunan konutlar banka kredisine uygun bir şekilde inşa edildi.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir villa tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de villa tipine göre düzenlenmiş durumda. Infinity of Yalıkavak projesinde bulunan konutlar 6+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 750 metrekare olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Çökertme Caddesi’nde inşa edildi. Infinity of Yalıkavak projesi Yalıkavak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipi ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Infinity of Yalıkavak projesindeki konutların fiyatları 10 milyon TL ile 11 milyon bin TL arasında değişiyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda yer alıyor.

Telefon: 0252 358 71 58

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın