Sakura Park Yalova nerede

Yalova ilinin merkezinde Sakura Park Yalova projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Apec Çelik Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 40 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Sakura Park Yalova projesi bünyesinde 72 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Sakura Park Yalova projesinde bulunan konutlar 2+1, 4+1 ve 5+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 110 metrekare ile 266 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Özden Mahallesi’nde inşa edildi. Sakura Park Yalova projesi Mali Müşavirler Caddesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Sakura Park Yalova projesindeki konutların fiyatları 420 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişiyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 444 31 24

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın