Pazar, Nisan 21, 2024
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Rams Garden Bahçelievler planlanandan önce teslim ediliyor

RAMS, bugüne kadar tamamladığı tüm projelerdeki erken teslimini Rams Garden Bahçelievler projesinde de yerine getirdi. Planlanandan 6 ay önce anahtar teslimleri başlayan proje, İstanbul’un merkezinde doğa ve şehir hayatını buluşturuyor.

2+1’den 5+1’e Geniş Daire Seçenekleri

2+1’den 5+1’e kadar geniş daire seçenekleri sunan Rams Garden Bahçelievler projesi, modern ve konforlu bir yaşam tarzını bir araya getiriyor. Bloklar arasında geniş mesafelerin olması ferah ve rahat yaşam alanları sunuyor.

10 Futbol Sahası Büyüklüğünde Yeşil Alan

74.500 metrekarelik geniş bir alandaki 11 blok ve 796 daireden oluşan proje, 10 futbol sahası büyüklüğündeki yeşil alan ve 210 metre uzunluğundaki göl ile öne çıkıyor. Projede metrekare başına düşen yeşil alan sayısı İstanbul ortalamasının 7 katına ulaşarak 94,5 m2’ye ulaşıyor. Konutların yanı sıra restoranlar, kafeler ve mağazalar gibi ticari alanların da yer aldığı projede, modern yaşamın tüm ihtiyaçları karşılanıyor.

RAMS’dan “All In One” Konseptiyle Yepyeni Bir Deneyim

RAMS tarafından geliştirilen “All In One” konsepti, sadece bir ev değil, aynı zamanda konforlu bir yaşam tarzı sunan alanlar hayata geçiriyor. Rams Garden Bahçelievler‘de de yer alan bu konsept kapsamında misafir odaları, çocuk oyun alanları, çalışma odaları, spor sahaları ve kapalı sinema salonu gibi imkânlar da mevcut.

RAMS farkıyla planlanandan 6 ay erken anahtar teslim etmenin gayrimenkul sektöründe önemli bir dönüm noktası olduğunun altını çizen RAMS Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Devran Bülbül, şunları söyledi:

“Bu önemli başarı, RAMS’ın azim ve kararlılığını, sektördeki liderliğini bir kez daha kanıtlıyor. 2022 Eylül ayında başladığımız inşaat faaliyetlerini 6 ay önce tamamlayarak anahtar teslimini başarıyla gerçekleştirdik. RAMS olarak, dünya çapındaki tüm projelerimizde erken teslime alışkınız. Bu ilkeyi de Türk inşaat sektörüne getirdik. Türkiye’deki önümüzdeki projelerimizde de erken teslim yaparak, sektöre adımızı altın harflerle yazacağız.”

Rams Garden Bahçelievler Özellikleri

2+1’den 5+1’e kadar geniş daire seçenekleri
74.500 metrekarelik geniş alan
11 blok ve 796 daire
10 futbol sahası büyüklüğünde yeşil alan
210 metre uzunluğundaki göl
42.300 metrekarelik koru
Metrekare başına 94,5 m2 yeşil alan
Restoranlar, kafeler ve mağazalar
“All In One” konsepti
“All In One” Konsepti Kapsamındaki İmkanlar
Misafir odaları
Çocuk oyun alanları
Çalışma odaları
Spor sahaları
Kapalı sinema salonu

RAMS Hakkında

6 ülkenin 11’den fazla şehrinde 4 milyon metrekareden fazla proje alanına imza atan RAMS, 2022 Eylül ayında lansmanını yaparak inşaatına başladığı RAMS Garden Bahçelievler’de de planlanandan 6 ay önce anahtar teslim ediyor.

Diğer proje haberlerine ulaşmak için tıklayınız

Emlak haberleri için tıklayınız…