Provence Güzelbahçe fiyat

İzmir ilinin Güzelbahçe ilçesinde Provence Güzelbahçe projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Reliance Mühendislik firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 7 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Provence Güzelbahçe projesi bünyesinde 12 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Provence Güzelbahçe projesinde bulunan konutlar 5+2 ve 6+2 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 381 metrekare ile 455 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Provence Güzelbahçe projesindeki konutların fiyatları 1 milyon 700 bin TL ile 2 milyon 300 bin TL arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Kahramandere Mahallesi’nde inşa edildi. Provence Güzelbahçe projesi 844. Sokak’ta yer alıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda yer alıyor.

Telefon: 0232 234 10 50

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın