Vali Konakları 2 ödeme planı

Antalya şehrinin Döşemealtı ilçesinde Vali Konakları 2 projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Pal City Yapı Kooperatifi firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje toplamda 125 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Vali Konakları 2 projesi bünyesinde 420 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Projede daire, villa ve dükkanlar yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Vali Konakları 2 projesinde bulunan konutlar beş farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1, 3+1, 4+1, 5+2 ve 6+2 daire tiplerinden meydana geliyor. Konutların büyüklükleri ise 102 metrekare ile 500 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Vali Konakları 2 projesinde bulunan 2+1 dairelerin fiyatları 316 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan 3+1 daire tipindeki konutlar da 490 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Vali Konakları 2 projesinde yüzde 30 peşinatın ardından kalan konut ücreti için de 18 senetli olarak taksitlendirme mümkün. Yüzde 30 peşinat ile 120 aya kadar banka kredisi kullanabilirsiniz.

Bahsi geçen konutların 2019 yılının Aralık ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0850 304 0 450

 

Emlakbulten.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir