Note 27 Elegance fiyat

Antalya iline bağlı bulunan Kepez ilçesinde Note 27 Elegance projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Note İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje toplamda 13 bin 400 metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Note 27 Elegance projesi bünyesinde 252 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Note 27 Elegance projesinde bulunan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Konutların büyüklükleri ise 80 metrekare ile 120 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Note 27 Elegance projesinde bulunan 2+1 dairelerin fiyatları 250 bin TL ile 325 bin TL arasında değişiyor. Projede yer alan 3+1 daire tipindeki konutlar da 400 bin TL’den başlayarak satışa çıkarılmış durumda.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Note 27 Elegance projesinde bulunan konutlar lokasyon itibariyle de ilgi görüyor. Söz konusu olan konutlar Hüsnü Karakaş Mah. 3547. Sok. No:14’te konumlandırılmış durumda.

Bahsi geçen konutların 2019 yılının Aralık ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0 242 312 86 42

 

Emlakbulten.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir