216 Koru Plus teslim tarihi

İstanbul’un Anadolu yakasındaki Çekmeköy ilçesinde, 216 Yapı firması tarafından inşa edilen 216 Koru Plus konut projesi, toplam 6 bin 230 metrekare arsa alanı üzerinde konumlanıyor.

3 bloktan meydana gelen projede toplam 20 daire yer alıyor. Projedeki bloklar 13 katlı olarak inşa edildi. Konut projesinde 2+1 tipte, 3+1 tipte ve 3+1 dubleks tipte daire seçenekleri bulunuyor. Mayıs 2020 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülen konut projesindeki dairelerin büyüklükleri, 87 metrekare ila 153 metrekare arasında bulunuyor.

216 Koru Plus konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki 2+1 tipteki daireler 406 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor. Konut projesindeki 3+1 tipteki daireler ise 539 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcıya sunuluyor.

Konut projesinde yüzde 50 peşinat vererek kalan kısım için 120 ay vade farksız veya yüzde 20 peşinat ile kalan kısım için 72 ay vade farksız taksitlendirme yapabilmek mümkün.

216 Koru Plus konut projesi sosyal donatı özellikleri

Konut projesinde çok sayıda sosyal donatı özelliği mevcut. Projede kapalı otopark, güvenlik, kameralı güvenlik, restoran, bilardo, parti alanı, çocuk oyun alanı, basketbol sahası, voleybol sahası, sauna, tam donanımlı spor salonu, açık yüzme havuzu, masa tenisi gibi birçok sosyal donatı özelliği yer alıyor.

Isınma sistemi olarak merkezi sistemin tercih edildiği projede hidrofor ve su deposu da bulunuyor. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilen konut projesinde yapı denetimi ve zemin etüdü yapıldı.

Konut projesinin konumu neresi?

Konut projesi; 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na 22 dakika uzaklıkta konumlanıyor. Proje; Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 15 dakika, İkea, Meydan ve Buyaka Alışveriş Merkezi’ne 10 dakika, Mecidiyeköy’e 25 dakika, Üsküdar sahiline ise 21 dakika mesafede yer alıyor.

216 Koru Plus konut projesi, Dilhan Sokak 34788 Çekmeköy/İstanbul adresinde inşa ediliyor.

Konut projesi ile ilgili olan bütün detaylı bilgilere 444 4 216 numaralı telefonu arayıp ulaşabilmek mümkün.

Emlakbulten.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir