Narlı Bahçe Evleri konut projesi fiyat bilgisi

İstanbul’un Anadolu yakasındaki Ümraniye ilçesinde, EYG Yapı şirketi tarafından inşa edilen Narlı Bahçe Evleri konut projesi, toplam 19 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlanıyor.

335 konuttan oluşan butik projede; 2+1 tipte, 3+1 tipte ve 4+1 tipte daire seçenekleri mevcut durumda. Konut projesindeki 2+1 daireler 90 metrekare ile 115 metrekare arasında, 3+1 daireler 130 metrekare ile 170 metrekare arasında, 4+1 daireler 180 metrekare ile 220 metrekare arasında büyüklüklerde tasarlandı. Projede alçak katlı 5 konut bloğu yer alıyor.

Konut projesinin Ağustos 2020 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Narlı Bahçe Evleri konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki 2+1 tipteki daireler 690 bin TL’den başlayan fiyatlarla, 3+1 tipteki konutlar 1 milyon 110 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve 4+1 tipteki konutlar ise 1 milyon 550 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcıya sunuluyor. Projede esnek ve kişiye özel ödeme seçenekleri de var.

Narlı Bahçe Evleri konut projesi sosyal donatı olanakları

Projede kapalı yüzme havuzu, spor kulübü, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, bisiklet parkuru, koşu parkuru, açık otopark ve çocuk oyun alanları gibi çok sayıda sosyal donatı özelliği mevcut.

Geniş peyzaj alanlarıyla ilgi gören konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü yapıldı. Proje, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak gerçekleştiriliyor.

Konut projesinin konumu neresi?

Proje, oldukça merkezi bir yerde hayata geçiriliyor. Proje D-016 otoyolunun 300 metre güneyinde ve otoyola doğrudan bağlanan bir bulvar üzerinde yer alıyor.

Proje Necip Fazıl metro durağına 10 dakikalık uzaklıkta. Proje; Çekmeköy Tıp Merkezi, Çekmeköy Belediyesi, Metrogarden AVM ve İdealistpark AVM gibi birçok yere çok yakın bir yerde.

Narlı Bahçe Evleri konut projesi, Necip Fazıl Mah. Hamza Yerlikaya Bulvarı No: 10 Ümraniye/İstanbul adresinde yer alıyor.

Konut projesi ile ilgili olan bütün detaylı bilgilere 0216 527 19 00 numaralı telefonu arayıp ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.