Tuzla Vista hemen teslim

Güneysur İnşaat imzası ile Tuzla Vista projesi hayata geçirildi. Yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekleyen proje isminden de anlaşılacağı gibi İstanbul ilinin Tuzla ilçesinde inşa edilmiş durumda.

Beklemek ve zaman kaybetmek istemeyen alıcıların ilgisini çeken projede satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Proje, toplamda 3 bin 170 metrekarelik arsa alanında yükselmiş durumda. Bahsi geçen konutlar iki konut bloğunda bulunuyor. Projede yer alan konut bloklarından biri 11 katlı, diğeri ise 12 katlı olacak şekilde tasarlandı. Doğa sevenlerin ilgisini çeken projede, yüzde 70’lik kısım yeşil alanlara ayrılmış vaziyette.

Projede bulunan dairelerin özellikleri nelerdir?

Projede yer alan konutlar iki farklı plandan meydana gelmiş vaziyette. Bahsi geçen konutlar 2+1 ve 3+1 olarak hayata geçirildi. Tuzla Vista projesinde yer alan 2+1 tipteki konutlar brüt olarak 113,5 metrekare ve 123,5 metrekare büyüklüğe sahip olacak şekilde tasarlandı. Projede bulunan 2+1 konutların net büyüklüğü ise 73 ile 83 metrekare olarak belirlendi. Projedeki 3+1 konutlar ise brüt 137,5 metrekare büyüklüğe sahipken, net olarak da 93 metrekare büyüklüğe sahip olarak inşa edilmiş durumda. Projede bulunan konutlar deniz manzarasına sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Tuzla Vista projesinde yer alan 2+1 tipteki konutlar 350 bin TL ile 395 bin TL arasında değişiklik gösteren fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Proje kapsamında inşa edilmiş olan 3+1 konutlar ise 455 bin TL ile 495 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda. Projede yer alan 3+1 konutlar bin 500 TL ile bin 600 TL arasındaki fiyatlardan kiracı buluyor. Aidatlar ise 170 TL’den başlıyor. Projede yer alan konutlar banka kredisine uygun.

Tuzla Vista projesi Sabiha Gökçen Havalimanı’na 17 dakika, Viaport Marina’ya 10 dakika, Okan Üniversitesi Hastanesi’ne ve E-5’e 3 dakikalık mesafede konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların tümü hemen teslim durumunda. Proje ile ilgili bilgi almak isterseniz 0216 510 62 79 numaralı telefon hattını arayabilirsiniz.

 

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın