Rosa Maltepe banka kredisine uygun

Gülpetek İnşaat imzası ile Rosa Maltepe projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje İstanbul ilinin Maltepe ilçesinde inşa edildi. Yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekleyen proje, özellikle beklemek istemeyen, zaman sıkıntısı olan alıcı ve yatırımcıların ilgisini çekiyor.

Proje iki konut bloğundan meydana geliyor. Yüksek ve modern bir mimari anlayış içerisinde tasarlanan proje bünyesinde 148 konut barındıracak şekilde inşa edildi. Proje, toplamda 4 bin 800 metrekarelik arsa alanında inşa edilmiş durumda. Ayırca projede 3 bin 800 metrekare yeşil alanlara ayrıldı.

Projede yer alan dairelerin özellikleri neler?

Rosa Maltepe projesinde yer alan konutlar üç farklı daire planından meydana geliyor. Bahsi geçe konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipinde alıcılarına sunuluyor. Konut bloklarında yer alan dairelerden 2+1 tipte olanlar brüt olarak 84 metrekare, 96 metrekare, 108 metrekare ve 150 metrekare olarak tasarlandı. Ayrıca projede bulunan 3+1 tipteki daireler ise brüt olarak 142 metrekare ile 210 metrekare olarak inşa edildi. Son olarak da projede yer alan 4+1 tipteki daireler bürt 280 metrekare büyüklüğe sahip olacak şekilde tasarlanmış durumda.

Rosa Maltepe projesinde bulunan konutların fiyatları ne kadar?

Projede yer alan 2+1 daire tipindeki konutlar 370 bin TL ile 750 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Bahsi geçen konutlardan 3+1 daire tipinde inşa edilenler ise 880 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda. 3+1 konutların en yüksek fiyatı ise 1 milyon 300 bin TL olarak belirlendi. Rosa Maltepe projesinde yer alan 4+1 tipteki konutların fiyatları ise 1 milyon 400 bin TL olarak alıcılarına sunuluyor. Satışlarına tüm hızıyla devam edilen projede yer alan konutların yüzde 66.2’si satılmış durumda. Konutların yüzde 33.8’i de alıcılarını bekliyor.

Projede bulunan sosyal donatılar neler?

Projede açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, basketbol sahası ve yürüyüş parkuru gibi donatılar bulunuyor.

Rosa Maltepe projesinde konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0216 517 88 61

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın