Alesta Yalova fiyat

Yalova ilinin Çiftlikköy ilçesinde Alesta Yalova projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Uysal İnşaat imzası ile inşa ediliyor. Toplamda iki konut bloğundan meydana gelen projede çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Projede yer alan konutlar 5 bin 920 metrekarelik arsa alanında yükseliyor. İki konut bloğundan oluşacağını belirttiğimiz proje, bünyesinde 88 adet konut barındıracak şekilde tasarlanmış durumda.

Alesta Yalova projesinde yer alan konutlar alıcıları için iki farklı tipten meydana geliyor. Bahsi geçen konutlar 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. Projede bulunan 2+1 konutlar normal daire, 3+1 konutlar ise dubleks olarak inşa ediliyor. Hayata geçirilmekte olan 2+1 tipteki konutların büyüklükleri 113 metrekare, 115 metrekare, 131 metrekare ve 138 metrekare arasında değişiyor. 3+1 dubleks konutlar ise 175 metrekare ve 236 metrekarelik dubleksler olarak yaşama kazandırılıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Projede bulunan 2+1 tipteki konutlar 550 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda. İnşa edilmekte olan 2+1 konutların en yüksek fiyatı ise 950 bin TL olarak belirlendi. Alesta Yalova projesindeki 3+1 tipteki dubleks konutların fiyatları ise 1 milyon 100 bin TL ile 1 milyon 300 bin TL arasında değişiklik göstererek sahiplerini bekliyor. Projede satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

Alesta Yalova projesi nerede?

Yalova, yazlık turizmde ülkenin en önemli bölgelerinden biri haline geliyor. Marmara Denizi’ne sıfır bir lokasyonda konumlandırılan Alesta Yalova projesi Siteler Mahallesi, Gazi Abdullar Erbaş Caddesi, No:277A/1’de inşa ediliyor.

Projede bulunan ayrıcalıklar neler?

Alıcılarına konforlu ve huzurlu bir yaşamın kapılarını aralayan proje, birçok açıdan konut sahiplerine ayrıcalıklar sunuyor. Deniz manzarasına sahip konutlar inşa etmekte olan projenin, kendisine ait özel kum plajı mevcut. Bu kum plajı 150 metre uzunluğunda. Dört mevsim yaşamaya uygun olarak hayata geçirilmekte olan projede normal ve dubleks konutlarda bahçe kullanımlı daireler de mevcut.

Projenin alıcılarına 2019 yılının Eylül ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0226 813 19 26

 

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın