Tuba Seyirtepe hemen teslim

Tuba Seyirtepe

Hatay şehrine bağlı bulunan Kırıkhan ilçesinde Tuba Seyirtepe projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Tuba İnşaat ve Ticaret Ltd. Şti. firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor. Projede bulunan konutlar yedi blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 13 bin 377 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Tuba Seyirtepe projesi bünyesinde 213 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Mimar Sinan Mahallesi’nde inşa edildi. Tuba Seyirtepe projesi 767. Sokak’ta konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Tuba Seyirtepe projesinde bulunan konutlar 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 165 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Tuba Seyirtepe projesinde yer alan konutların fiyatları 280 bin TL’den başlıyor. Söz konusu olan projedeki konutların en yüksek fiyatı ise 450 bin TL olarak belirlendi.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0326 345 31 44

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın