Akkent Royal Antakya’da yükseldi

Hatay ilinin Antakya ilçesinde Akkent Royal projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Akyurt Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Söz konusu olan proje toplamda 65 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Akkent Royal projesi bünyesinde 122 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Akkent Royal projesinde bulunan konutlar 2+1 ve 5+1 dubleks olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 160 metrekare ile 320 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Saraykent Mahallesi’nde inşa edildi. Akkent Royal projesi 360. Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Akkent Royal projesindeki 3+1 konutların fiyatları 325 bin TL ile 365 bin TL arasında değişiyor. Projede yer alan 5+1 dubleks konutlar ise 550 bin TL ile 600 bin TL arasındaki fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

Konutların tümü hemen teslim durumunda bulunuyor.

Telefon: 0533 150 62 32

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın