Saklı Bahçe Konakları fiyatları

Giresun’un merkezi bölgesinde Saklı Bahçe Konakları projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Saklı İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 3 bin 300 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Saklı Bahçe Konakları projesi bünyesinde 42 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Saklı Bahçe Konakları projesinde bulunan konutlar 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 170 metrekare ile 330 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Saklı Bahçe Konakları projesindeki 3+1 konutların fiyatları 250 bin TL ile 300 bin TL arasında değişiyor. Projede yer alan 4+1 konutlar ise 550 bin TL olarak belirlenen fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Çıtlakkale Mahallesi’nde inşa edildi. Saklı Bahçe Konakları projesi 121. Sokak’ta yer alıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 04542128845

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın