Sayınlar Lotus Residence satışları devam ediyor

Sayınlar Lotus Residence projesi şehrin içinde ama şehir stresinden uzakta huzurlu bir yaşam fırsatı sunmaktadır. Projenin konumu Zonguldak’ın Kozlu İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca söz konusu proje Sayınlar İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. 17.000 metrekarelik arsa alanı üzerinde yatay mimari ile inşa edilmiş 72 dairelik bina yükselmektedir. Bu binada 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tiplerinden oluşan daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Sayınlar İnşaat imzası taşıyan proje 17.000 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Site içerisinde 9 katlı, yatay mimari ile inşa edilmiş tek blok yükselmektedir. Bu blokta 72 adet daire yer almaktadır. Daireler ise 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut seçeneklerine sahiptir. Satışa sunulan 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 80 metrekaredir. Ayrıca 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 160 metrekare olmaktadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için her daireye özel 1 araçlık kapalı otopark alanı mevcuttur. Ortak alan içerisinde kapalı spor salonu ve kapalı çocuk oyun alanı bulunmaktadır.

Dış özellikler içerisinde ortak alan jeneratör, su deposu, hidrofor ve çift asansör yer almaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar yerden ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bununla birlikte konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. 2 artı 1 dairelerin içerisinde ebeveyn banyosu bulunmaktadır. 3 artı 1 dairelerde ise standart olarak; ebeveyn giyinme odası, ebeveyn banyosu ve çamaşır odası yer almaktadır. Üstelik söz konusu projede tüm daireler ve odalar kesintisiz olarak güneş ışığı almaktadır.

Sayınlar Lotus Residence konumu hakkında

Proje, Zonguldak’ın Kozlu İlçesi Fatih Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Konumu şehir merkezine oldukça yakın olan proje aynı zamanda şehrin karmaşasından uzak konumda yer almaktadır.

Sayınlar Lotus Residence fiyatları ne kadar?

Sayınlar Lotus Residence projesi kârlı bir yatırım arayanlar için değerli bir fırsat sunmaktadır. Fiyatlar konut tipine, metrekaresine ve bulunduğu konuma göre farklılık gösterebilmektedir. Brüt 80 metrekare olan 2 artı 1 dairelerin fiyatı 1.550.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 160 metrekare olan 3 artı 1 dairelerin fiyatı 2.100.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0372 210 02 22 veya 0532 296 93 10 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer emlak haberleri için tıklayınız…

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir