Pazartesi, Aralık 11, 2023
Emlak Haberleri

Çizgi Ötesi Göksu 2023’ün 3. çeyreğinde teslim

Çizgi Ötesi Göksu konut projesi Ankara’nın Etimesgut İlçesi’nde inşa edilmektedir. Ayrıca bahsi geçen proje Dek-Em İnşaat firması tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisindeki tek blokta toplam 39 adet daire bulunmaktadır. Daireler ise 4 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Dek-Em İnşaat firması imzası taşıyan projede 15 katlı olmak üzere tek konut bloğu yükselmektedir. Site içerisinde konumlanan blok içerisinde toplam 39 adet daire yer almaktadır. Bahsi geçen daireler ise 4 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 4 artı 1 daireler brüt 165 ile 167 metrekare arasında değişen büyüklüğe sahiptir. Ayrıca 4 artı 1 daireler net olarak 150 metrekare büyüklüğe sahip olmaktadır. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede güvenliği sağlamak için 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti bulunmaktadır. Tüm dairelerin araçlarını park edebilmesi için açık otopark alanı mevcuttur.

Sosyal alanlar içerisinde çocuk oyun parkı, basketbol sahası, fitness salonu ve oturma alanları dikkat çekmektedir. Bununla birlikte ferah bir teras alanı yer almaktadır. Blokta geniş yapıda asansör sistemi yer almaktadır. Tüm dairelerde ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca tüm konutlar bağımsız ısıtma sistemine sahiptir. Konutların giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bunun yanı sıra bütün konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur.

Çizgi Ötesi Göksu konumu hakkında

Bahsi geçen proje, Ankara’nın Etimesgut İlçesi Göksu Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Bununla birlikte bu lüks yapıdaki proje merkezi bir lokasyonda yer almaktadır.

Çizgi Ötesi Göksu fiyatları ne kadar?

Henüz inşaat aşamasında olan Çizgi Ötesi Göksu projesinde fiyatlar bulunduğu kat ve cepheye göre farklılık gösterebilmektedir. Brüt 165 ile 167 metrekare arasında olan 4 artı 1 daireler 3.600.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur. Ayrıca projenin teslim tarihi 2023 yılının üçüncü çeyreği olarak planlanmıştır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0506 623 93 12 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer emlak haberleri için tıklayınız…

Diğer proje haberleri için tıklayınız…