Gölevi Seyir Konutları 0.69 kredi imkanı

Gölevi Seyir Konutları projesi benzersiz deniz manzarası ve huzur dolu yaşam alanları ile sahiplerini bekliyor. Ordu’nun Ünye İlçesi’nde yer alan proje Keskin İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Proje kapsamındaki 7 katlı blokta 3 artı 1 konut tipine sahip daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Keskin İnşaat güvencesi ile geliştirilen projede 7 katlı bir blok yükselmektedir. Bu blok içerisinde 3 artı 1 konut tiplerinden oluşan daireler bulunmaktadır. Satışa sunulan 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 130 metrekare ile 150 metrekare arasında değişmektedir. Her daire için tahsis edilmiş kapalı ve açık otopark alanı mevcuttur. Bununla birlikte toplantı ve çok amaçlı ortak alanlar bulunmaktadır. Dış cephesi için ısı yalıtımlı ve daire kesişimleri ses yalıtımlı çift duvarlar yer almaktadır. Üstelik şap altı ve laminant altı tabandan ısıtma ve ses yalıtımı mevcuttur. Konutlar doğalgaz bireysel kombi ısıtma sistemine sahiptir. Projedeki tüm daireler birinci sınıf malzeme ve işçilik kalitesi ile inşa edilmektedir. Tüm konutların mutfak, salon, antre ve yatak odalarında alçıpan uygulaması yapılmaktadır. Ayrıca gizli ışık ve spot tasarımı yer almaktadır. Amerikan mutfak modeline sahip konutlarda geniş salon kullanım alanları yer almaktadır. Yatak odalarında ebeveyn yer almaktadır. Bunun yanı sıra dairelerde çift balkon mevcuttur.

Gölevi Seyir Konutları konumu hakkında

Merkezi lokasyona yükselen proje, Ordu’nun Ünye İlçesi Gölevi Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Bahsi geçen proje anayola ve sahile 30 metre uzaklıktadır. Üstelik konutlar deniz ve doğa manzaralısına sahiptir. Aynı zamanda projenin etrafı kapanmayacak şekilde tasarlanıp full güneş alacak konumda yer almaktadır. Çevresinde kurumsal ve yerel markerler, kafe, restoran, okul, üniversitesi gibi ihtiyaç duyulacak pek alan mevcuttur. Bunun yanı sıra proje alanı dolmuş güzergahında yer almaktadır.

Gölevi Seyir Konutları fiyatları ne kadardır?

Hemen teslim durumundaki Gölevi Seyir Konutları projesinde 0.69 kredi imkanı bulunmaktadır. Proje kapsamında yer alan 3 artı 1 dairelerin fiyatı 1.750.000 TL ile 1.950.000 TL arasında değişmektedir.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (543) 391 61 30 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer emlak haberleri için tıklayınız…

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir