Renova Evleri fiyat

İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Renova Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje İsmailoğlu Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor. Söz konusu olan proje toplamda 4 bin 869 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Renova Evleri projesi bünyesinde 140 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Renova Evleri projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 6+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 105 metrekare ile 260 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Renova Evleri projesindeki 2+1 konutlar 321 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 406 bin TL’den başlıyor.

Söz konusu olan konutların tümü banka kredisine uygun bir şekilde inşa edilmiş vaziyette.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Madenler Mahallesi’nde inşa edildi. Renova Evleri projesi Ünal Kalafat Caddesi, Kurukaya Sokak’ta yaşama kazandırıldı.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 4445639

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın