Sinpaş Finans Şehir’da banka kredisiz vadelendirme

İstanbul şehrine bağlı bulunan Ümraniye ilçesinde Sinpaş Finans Şehir projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Sinpaş Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor. Projede bulunan konutlar birbirinden bağımsız bloklarda inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 141 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Sinpaş Finans Şehir projesi bünyesinde 2 bin 550 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Çakmak Mahallesi’nde inşa edildi. Sinpaş Finans Şehir projesi Şenol Güneş Bulvarı, Serüven Sokak No:1’de yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Sinpaş Finans Şehir projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Bahsi geçen konutlar için banka kredisiz olarak 2 bin 500 TL taksit ile ev sahibi olmak mümkün.

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Sinpaş Finans Şehir projesinde yer alan konutların fiyatları 504 bin 800 TL ile 5 milyon 252 bin TL arasında değişiyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 444 19 74

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın