Cer İstanbul’da 0,99 faiz fırsatı

İstanbul şehrinin Fatih ilçesinde Cer İstanbul projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Ege Yapı firmasının güvencesi ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor. Bahsi geçen proje bünyesinde rezidanslara yer veriyor. Bunun yanı sıra projede rezidansların haricinde ticari üniteler de bulunuyor. Böylelikle söz konusu olan prjoe bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde hayata geçiriliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje toplamda 41 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Cer İstanbul projesi bünyesinde 125 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Projede 23 adet de dükkan bulunacak.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Cer İstanbul projesinde bulunan konutlar altı farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1’den 6+1’e kadar değişiklik gösterecek daire tiplerinden meydana geliyor. Konutların büyüklükleri ise 63 metrekare ile 348 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Cer İstanbul projesinde bulunan konutların fiyatları 1 milyon 750 bin TL’den başlıyor.

Projede bulunan konutlara sahip olmak isteyen alıcılar için avantajlı ödeme planları mevcut. Banka kredisi kullanımında 0,99 faiz oranı sunuluyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Cer İstanbul projesinde yer alan konutlar Yedikule Mahallesi, Güntekin Sokak’ta yaşama kazandırılıyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Nisan ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0212 633 64 66-67

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın