Çamlıyaka Konakları Çekmeköy donatıları

Adından da anlaşılacağı gibi İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde Çamlıyaka Konakları Çekmeköy projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Ege Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden on bir bloktan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje toplamda 19 bin 46 metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Çamlıyaka Konakları Çekmeköy projesi bünyesinde 75 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan donatılar nelerdir?

Söz konusu ola projedeki konutlar deniz ve orman manzarasına sahip. Çamlıyaka Konakları Çekmeköy projesinde ayrıca alıcılar için açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu ve kapalı yüzme havuzunun dışında sauna, fitness merkezi, Türk hamamı gibi aktivite alanları yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Çamlıyaka Konakları Çekmeköy projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Konutların büyüklükleri ise 169 metrekare ile 321 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Çamlıyaka Konakları Çekmeköy projesinde bulunan konutların fiyatları 2 milyon 100 bin TL’den başlıyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Aralık ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 4445343

Bir Cevap Yazın