Salı, Aralık 5, 2023
Emlak Haberleri

Rast Avend Çayyolu fiyat

Ankara’nın Çankaya ilçesinde Rast Avend Çayyolu projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Rast Grup firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor. Projede bulunan konutlar üç blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 10 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Proje bünyesinde 113 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Rast Avend Çayyolu projesinde bulunan konutlar 2+1, 4+1 ve 5+1 olarak inşa edilmiş durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 76 metrekare ile 318 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Rast Avend Çayyolu projesinde yer alan 2+1 dairelerin fiyatları 330 bin TL’den başlıyor. Bahsi geçen projedeki 4+1 konutların fiyatları ise 1 milyon 68 bin TL ile 1 milyon 408 bin TL arasında değişiyor. Söz konusu olan 5+1 konutların fiyatları 1 milyon 900 bin TL’den başlıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Alacaatlı Mahallesi’nde inşa edildi. Rast Avend Çayyolu projesi 3381/1 Caddesi’nde konumlandırılmış durumda.

Konutların tümü hemen teslim durumunda bulunuyor.

Telefon: 0312 217 20 10