Ovalife hemen teslim

Ankara’nın Keçiören ilçesinde Ovalife projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Okkalar İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 40 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Proje bünyesinde 156 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar beş farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Ovalife projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 130 metrekare ile 325 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Pasinler Caddesi’nde inşa edildi. Ovalife projesi Yozgat Bulvarı’nda yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Ovalife projesindeki konutların fiyatları 565 bin TL ile 1 milyon 400 bin TL arasında değişiyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0553 682 54 33