Avcılar Prestij Bornova fiyat

İzmir ilinin Bornova ilçesinde Avcılar Prestij Bornova projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Avcılar İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 32 bin 500 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Proje bünyesinde 270 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Avcılar Prestij Bornova projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 60 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Kazımdirik Mahallesi’nde inşa edildi. Avcılar Prestij Bornova projesi ilgi gören bir lokasyonda yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Avcılar Prestij Bornova projesindeki konutların fiyatları 310 bin TL ile 670 bin TL arasında değişiyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda satışa sunuldu.

Telefon: 0232 344 28 24

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın