Reisköy Çeşme nerede

İzmir’in Çeşme ilçesinde Reisköy Çeşme projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Alaçatı Dizayn İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Proje bünyesinde 110 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar 6010. Sokak’ta inşa edildi. Reisköy Çeşme projesi Reisdere’de yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Reisköy Çeşme projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 80 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Reisköy Çeşme projesindeki konutlaırn fiyatları 450 bin TL’den başlıyor. Proje kapsamında inşa edilmiş en yüksek konutlu fiyat 600 bin TL olarak alıcılarına sunuluyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0533 456 54 32

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın