Pazartesi, Aralık 4, 2023
Emlak Haberleri

The Lavida için yaşam başladı

Ankara ilinin Çankaya ilçesinde The Lavida projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Hasoğulları A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor. Projede bulunan konutlar tek blokta inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 34 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Söğütözü Mahallesi’nde inşa edildi. The Lavida projesi 2179. Cadde’de konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar ofis ve dükkanlardan meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de değişiklik gösteriyor. The Lavida projesinde bulunan dükkan ve ofislerin büyüklükleri 169 metrekare ile 700 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. The Lavida projesinde yer alan konutların fiyatları 1 milyon 299 bin TL’den başlıyor. Projedeki kira gelirleri ise metrekaresi 50 TL ile 55 TL arasında değişecek şekilde ayarlandı.

Konutların tümü hemen teslim durumunda satışa çıkarıldı.

Telefon: 444 0 216