Olcay Point Residence donatıları nelerdir

İstanbul şehrinin Esenyurt ilçesinde Olcay Point Residence projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Olcaylar Group İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje otuz üç katlı tek bloktan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa edilmekte olan konutlar toplamda 7 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Olcay Point Residence projesi bünyesinde 269 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan donatılar nelerdir?

Söz konusu olan proje alıcılarına sunduğu donatılar ile de ilgi görüyor. Olcay Point Residence projesi kapsamında kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı ve fitness merkezi gibi sosyal aktivite alanlarının yanı sıra kapalı otopark ve kameralı güvenlik de bulunuyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Olcay Point Residence projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipte daireler de barındırıyor. Konutların büyüklükleri ise 64 metrekare ile 234 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Olcay Point Residence projesinde bulunan konutların fiyatları 300 bin TL’den başlıyor. Söz konusu olan konutların tümü banka kredisine uygun bir durumda.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Ekim ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0212 601 01 01

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın