Marina Ankara hemen teslim

Sinpaş Yapı firmasının imzası ile Marina Ankara projesi hayata geçirildi. Söz konusu olan proje Ankara şehrine bağlı bulunan Çankaya ilçesinde yaşama kazandırıldı.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar üç blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 125 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Marina Ankara projesi bünyesinde 2 bin 518 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan donatılar nelerdir?

Marina Ankara projesinde konut sahipleri için marina ve plaj gibi ayrıcalıklar yer alıyor. Ayrıca proje kapsamında açık, kapalı ve çocuk yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, SPA, kafe, market, restoran, kuaför ve çarşı gibi sosyal aktivite alanları da mevcut.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar sekiz farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Marina Ankara projesinde bulunan konutlar 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1 , 6+1 , 7+1  ve 2,5+1  olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 69 metrekare ile 444 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Marina Ankara projesindeki konutların fiyatları 442 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 444 19 74

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın