Forlife Ovacık banka kredisine uygun

Ankara şehrine bağlı bulunan Keçiören ilçesinde Forlife Ovacık projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Yılkanur İnşaat A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar iki blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan projedeki konutlar on beş katlı olarak tasarlandı. Forlife Ovacık projesi bünyesinde 58 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Esertepe Mahallesi’nde inşa edildi. Forlife Ovacık projesi 324. Cadde No:5A’da konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre planlanmış durumda. Forlife Ovacık projesinde bulunan konutların tümü 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 200 metrekare olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutların fiyatları konutların büyüklüğü ve daire tipine uygun bir aralıkta ücretlendirilmiş durumda. Forlife Ovacık projesindeki dairelerin fiyatları 650 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan en yüksek konut fiyatı ise 800 bin TL olarak belirlendi.

Bahsi geçen konutlar banka kredisine uygun.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 05433404173

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın