Sultan 5299’da sıfır faiz

İstanbul ilinin Kağıthane ilçesinde Sultan 5299 projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje ASR Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar on altı katlı tek blokta inşa edilmiş durumda. Sultan 5299 projesi bünyesinde 100 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Sultan Selim Mahallesi’nde inşa edildi. Sultan 5299 projesi Bayraktar Caddesı No:50’de yükselmiş durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Sultan 5299 projesinde bulunan konutlar 1+1 ve 2+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 45 metrekare ile 155 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Sultan 5299 projesindeki konutların fiyatları 389 bin TL’den başlıyor. Söz konusu olan projedeki en yüksek konut fiyatı ise 480 bin TL olarak belirlendi.

Ödeme planı olarak alıcılarına fırsatlar sunan projede vadelendirme mümkün. Bu kapsamda bahsi geçen projedeki konutlar için 24 ay sıfır faiz ile vadelendirme yapılabiliyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0212 278 5299

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın