Odenluxe hemen teslim

Ankara ilinin Batıkent ilçesinde Odenluxe projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Oden Grup firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar tek blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 8 bin 300 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Odenluxe projesi bünyesinde 66 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Turgut Özal Mahallesi’nde inşa edildi. Odenluxe projesi 1946 Sokak No:3’te yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Odenluxe projesinde bulunan konutlar 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 152 metrekare ile 202 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Odenluxe projesindeki 4+1 konutlar 559 bin TL ile 669 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 5+1 dairelerin fiyatları ise 669 bin TL olarak belirlendi.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0533 394 24 31

Bir Cevap Yazın