Astim Metro Life fiyat

Başkent Ankara’nın Batıkent ilçesinde Astim Metro Life projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Astim İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje on beş katlı üç blokta inşa ediliyor. Astim Metro Life projesi bünyesinde 224 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Astim Metro Life projesinde bulunan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Konutların büyüklükleri ise 88 metrekare ile 168 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Astim Metro Life projesinde bulunan 3+1 konutlar 385 bin TL ile 520 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 4+1 dairelerin fiyatları ise 590 bin TL ile 790 bin TL arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Astim Metro Life projesinde belli bir peşinat verildikten sonra kalan konut ücretini teslimde ödeyebilirsiniz.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Ekim ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0212 566 40 41

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın