Astim Metro Life’ta ödeme planı

Ankara’nın Batıkent ilçesinde, Astim İnşaat şirketi tarafından hayata geçirilen Astim Metro Life konut projesi, toplam 224 adet daireden oluşuyor.

Konut projesinde 3 adet blok mevcut durumda. Projedeki bütün daireler, 3+1 tipte ve 4+1 tipte tasarlanarak hayata geçirildi. Konut projesindeki 3 oda 1 salon daireler 88 ile 110 metrekare, 4 oda 1 salon daireler 162 ve 168 metrekare büyüklüklerde tasarlandı.

Yüzde 55’i satılan konut projesinin Ekim 2020 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Astim Metro Life konut projesi ödeme planı

Konut projesindeki 3+1 tipteki daireler, 385 bin TL ila 520 bin TL arasında fiyatlarla satışa çıkarılıyor. Konut projesindeki 4+1 tipteki daireler ise 590 bin TL ila 790 bin TL arasında fiyatlarla satışa sunuluyor.

Projede belli bir miktar peşinat sonrasında kalan konut bedelinin ödemesini teslimde yapabilme olanağı var.

Astim Metro Life konut projesi sosyal donatı olanakları

Konut projesinde çok sayıda sosyal donatı özelliği mevcut. Projede açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, güvenlik, kameralı güvenlik, basketbol sahası, açık otopark ve kapalı otopark gibi çeşitli sosyal donatı olanakları var.

Asansörlü olan konut projesinde balkon da mevcut. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilen konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü de yapıldı.

Konut projesinin konumu

Metro durağının karşısında inşa edilen konut projesi, yeni yapılacak AVM’ye de yakın bir konumda yer alıyor.

Astim Metro Life konut projesi, Yeni Batı Mah. Necip Fazıl Cad. Batıkent/Ankara adresinde hayata geçiriliyor.

Konut projesi ile ilgili olan bütün detaylı bilgilere 0212 566 40 41 numaralı telefonu arayıp ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Bir Cevap Yazın