Mirage Bahçe’de yaşam başladı

Uran Holding’in en eski ve en büyük şirketi olan URANSAN, tarafından yapımı gerçekleştirilen, Ankara Urankent içinde bulunan Mirage Bahçe Konutları’nda yaşam başladı.

Mirage Bahçe Konutları’nda, rahatlığınızı, kalite ve estetik anlayışı ile bütünleştiren bir yaşam, tüm ayrıntılar düşünülerek tasarlanmıştır. Mutlu anlarınıza tanıklık edecek detaylar ve konfor, beklentilerinizin ötesindedir. Bir yandan konfor ve estetiği beklentilere uygun tasarlarken, öte yandan güçlü ve güvenilir bir yapı kalitesini ilkelerimiz doğrultusunda tavizsiz uyguladık.

URANSAN A.Ş. her projesinde olduğu üzere, Mirage Bahçe Konutları içinde ‘Değerleriniz Değerlerimizdir’ ilkesini ödünsüz uygulamaktadır.

Mirage Bahçe Konutları, 13.800 m2’lik alan üzerinde 4 Blok 202 daireden oluşmaktadır. İlk 50 dairenin ev sahiplerine teslimi gerçekleşmiş olup, Mirage Bahçe’de yaşam başlamıştır.

Mirage Bahçe Konutları’nın yapısı, Radyan temel üzerine tünel kalıp Bina girişleri ve kat hollerinde granit kaplama ve porselen seramik,  Mantolama üzeri ahşap desenli kompozit cephe kaplaması,  Silikon bazlı dış cephe boyası,  Çelik iç kabinli ve gizli aydınlatmalı asansörler Kablolu TV yayınlarına da uyumlu merkezi ve uydu anten sistemi  Ortak paslanmaz çelik su deposu, Pencereler 4+4 ısıcamlı PVC Doğrama  Daire giriş kapısı mobilya kaplı çelik kapı, Daire içi kapılar lake kaplama..

Güvenlik ve Donanım;
Merkezi ısıtma ve sıcak su sistemi
Her blokta kapalı otoparka kadar inen asansörler
Her dairede görüntülü interkom sistemi
Güvenlik ve daireler arasında sesli bağlantı
Her katta ve kapalı otoparkta yangın sensörleri ve uyarıcıları
Asansör ve bina içi ortak mahaller için jeneratör

Mirage Bahçe Konutları, güven dolu ve huzurlu bir yaşamı sunmaktadır. Güvenilir bir kapıdan, benzersiz yaşam alanına gireceksiniz. Kapalı otoparkı, çevre emniyeti ile gözünüz arkada kalmayacak. İki yüz metrelik bir alan içinde, İlköğretim okulu, Kolej, Anadolu Lisesi, Şevket Hatipoğlu Lisesi, Ankara İl Sağlık Müdürlüğü, Devlet Opera ve Balesi Leyla Gencer Sahnesi, Yenimahalle Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi, Dini Hizmet Alanı ve diğer sosyal ihtiyaçlarınız proje ile iç içe bulunmaktadır. Projenin tamamlanmasının ardından, Urankent Alışveriş ve Yaşam Merkezi ve 4 yıldızlı bir otel inşaatı devreye girecektir.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın