Virtual World Türkiye’de ilk kez Marmara Forum’da

Yeniliğin adresi Marmara Forum, Türkiye’de ilk kez kurulan Virtual World ile çocuk ziyaretçilerine sanal bir dünyanın kapılarını açıyor. Çocuk Sokağı’nda yer alan Virtual World ile çocuklar kendi fantastik karakterlerini yaratacak ve bu karakterlerle sınırsız bir eğlence yaşayacak.

Doğanın alışılmış kanunlarına meydan okuyan, olağandışı özelliklere sahip fantastik bir dünya olan Virtual World, 17 Aralık’ta Marmara Forum Çocuk Sokağı’nda kapılarını açıyor. Türkiye’de ilk kez Marmara Forum’da lansmanı yapılacak olan Virtual World, çocukların çeşitli canlılar yaratıp besleyip büyütebileceği ve çeşitli animasyonlar yaptırabileceği sanal bir dünya olan sunuyor.

Karakterini seç, puanları topla, hediyeleri kazan

Virtual World’un ilk üyeleri için yüzlerce hediye

Virtual World’de yaşayanlara Marmaralılar deniliyor ve burada yaşayan farklı görünüş ve karakterde beş yaratık sınıfı bulunuyor. Çocuklar bu sınıflar arasından istediği karakteri seçiyor ve bu karakterin hayatta kalması ve evrimleşerek gelişmesi için onunla dostluk kuruyor. Yarattıkları karakteri daha sık güncelleyen ve düzenleyen çocuklar, karakterinin Virtual World içindeki halkı arasında daha büyük bir önem ve etkiye kavuşmasını sağlıyor. Çocuklar Marmara Forum’a gelerek yarattıkları karakter ile ilgilendikçe puan kazanıyor ve hediye çeklerinden, sinema biletlerine, oyun jetonlarından çeşitli oyuncaklara kadar bir çok sürpriz hediyenin sahibi oluyor.

Üstelik 31 Aralık’a kadar Marmara Forum Çocuk Sokağı’ndaki Virtual World’e üye olan ziyaretçilerimiz sürpriz hediyeler kazanacak.

Çocukların sorumluluk duygusunu geliştiren proje

Türkiye’de ilk kez bir AVM’nin çocuk ziyaretçileri için yarattığı sanal bir dünya olan Virtual World, çocuklara beslemeyi, sevmeyi, ilgilenmeyi ve sorumluluk üstlenmeyi öğretiyor.

Virtual World 17 Aralık’tan itibaren Marmara Forum Çocuk Sokağı’nda çocuklar ile buluşacak, onlara yepyeni bir deneyim yaşatacak.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın