Meydan Life Kartepe teslim tarihi

Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde, Özkoca İnşaat şirketi tarafından hayata geçirilen Meydan Life Kartepe konut projesi, toplam 4 bin 935 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Konut projesi, toplam 3 blokta 46 adet daireden ve 24 adet ticari üniteden oluşuyor. Projede 2+1 tipte ve 3+1 tipte daireler yer alıyor. Projedeki 2+1 tipteki daireler brüt 120, net 83 metrekare, 3+1 tipteki daireler ise brüt 146 ila 160, net 101 ila 109 metrekare büyüklüklere sahip durumda bulunuyor.

Sahiplerine hemen teslim edilebilen konut projesinin şu an için yaklaşık olarak yüzde 80’i satıldı.

Meydan Life Kartepe projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki 2+1 tipteki daireler 350 bin TL’den alıcıya sunulurken 3+1 tipteki daireler ise 400 bin TL ila 450 bin TL arasında fiyatlardan satışa çıkarıldı.

Kaba inşaatı tamamlanmış durumdaki Meydan Life Kartepe konut projesinde, inşaat firması bünyesinde taksitlendirme yaparak konut sahibi olabilme seçeneği mevcut. Projede ayrıca kişiye özel ödeme koşulları da bulunuyor.

5 katlı olarak tasarlanmış durumdaki konut projesinde, ısıtma sistemi olarak kombi tercih edildi. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçirilen konut projesinde; çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu ve kapalı otopark gibi çok sayıda sosyal donatı olanağı var.

Yerden ısıtma sisteminin yer aldıüı projedeki bütün konutlar, akıllı ev sistemiyle donatıldı. Bütün dairelerin dağ manzarasına sahip olduğu konut projesinde, teras ve balkon da mevcut.

Konut projesinin konumu nerede?

Meydan Life Kartepe konut projesi, Türkiye’de ilk kez sıfırdan oluşturulan Kent Meydanı’nda yer alıyor. Kent Meydanı’nda belediye binaları, kaymakamlık, nüfus müdürlüğü, tapu kadastro, evlendirme dairesi, sağlık ocağı, milli eğitim müdürlüğü gibi yerler bulunuyor. Asansörü de olan konut projesi, caddeye oldukça yakın bir noktada bulunuyor.

Konut projesi, Fatih Sultan Mah. Hızır Sok. Kartepe/Kocaeli adresinde yükseliyor. Konut projesi ile ilgili tüm bilgilere 0262 371 10 73 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın