Gulf Residence Trabzon’da yükseliyor

Trabzon’un Ortahisar ilçesine bağlı Çilekli Mahallesi’nde, Aks Grup inşaat firması imzasıyla hayata geçirilen Gulf Residence konut projesi, toplam 7 bin 965 metrekare arsa alanı üzerine inşa ediliyor.

6 rezidans blokta toplam 218 konuttan meydana gelen projede, sadece 3+1 tipte daireler yer alıyor. Projedeki konutlar, 165 metrekare büyüklüğe sahip durumda.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçirilen konut projesinin 2019 yılı içerisinde sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Kaba inşaatı tamamlanmış durumdaki konut projesi, toplam 8 katlı olarak tasarlandı.

Gulf Residence projesi fiyat bilgisi

Konut projesindeki dairelerin fiyatları 300 bin liradan başlıyor. Peşin ödeme yapıldığı takdirde ise daire fiyatı 275 bin TL’ye düşüyor.

Konut projesinde iki tip ödeme planı mevcut. Projedeki birinci ödeme planına göre yüzde 35 peşin verilip kalanı ise 3 ya da 6 ayda bir ara ödemeler şeklinde ödeniyor. İkinci ödeme planında ise yüzde 50 peşin verilip kalan yüzde 50 ise teslimde ödenebiliyor.

Projenin sosyal donatı özellikleri

Gulf Residence konut projesinde; yürüyüş parkuru, sosyal alanlar, fitness salonu, mescit, jakuzi, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, spor merkezi, market, kameriye, internet, basketbol oyun sahası, yüzme havuzu, açık otopark, güvenlik, kafeterya ve spor alanları gibi çok sayıda sosyal donatı özelliği mevcut.

Farklı mimarisiyle dikkat çeken projede, ısıtma sistemi olarak merkezi sistem kullanılıyor. Asansörü bulunan konut projesi, akıllı ev sistemi ile donatılacak.

Havalimanına 2 dakika, Kanuni Otobanına ve şehir merkezine ise 5 dakika uzaklıkta yer alan Gulf Residence konut projesi, Bayındır Sok. Bayındır Cad. Ortahisar / Trabzon adresinde konumlanıyor. Deniz kıyısına olan uzaklığı sadece 500 metre olan konut projesi, yeşili ve maviyi buluşturuyor. Proje, şehir merkezine yakın bir noktada yer alıyor.

Konut projesi ile ilgili tüm bilgilere 0 850 549 94 10 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın