Marina Premium Villas hemen teslim

Antalya ilinin Konyaaltı ilçesinde Marina Premium Villas projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje ARG Group imzası ile inşa edilmiş durumda. Yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekleyen proje, özellikle beklemek istemeyen alıcıların ilgisini çekiyor.

Birbirinden bağımsız on altı bloktan meydana gelen proje toplamda 8 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Proje, isminden de anlaşılacağı gibi villalardan meydana gelmiş durumda.

Bahsi geçen proje Molla Yusuf Mahallesi, 1460 Sokak, No:19’da konumlandırılmış durumda. Marina Premium Villas projesi bünyesinde 28 konut barındıracak şekilde tasarlandı.

Projede yer alan dairelerin özellikleri nedir?

Projede bulunan konutların tümü villa tipinde 7+1 olarak inşa edildi. Fakat bahsi geçen villalar, alıcıların isteğine göre odalarının sayısı ve büyüklüğü kapsamında değişikliğe açık bir durumda. Marina Premium Villas projesinde yer alan 7+1 daire tipindeki villaların büyüklükleri ise 590 metrekare olarak belirlendi.

Projede bulunan konutların fiyatları ne kadar?

Projede yer alan 7+1 tipteki villaların fiyatları ise 3 milyon 350 bin TL olarak satışa çıkarılmış durumda. Marina Premium Villas projesinden konut sahibi olmak isterseniz yüzde 50 peşinat vererek ardından kalan konut ücretini vadelendirip, proje kapsamında villa sahibi olabilirsiniz. Projede konut satışları tüm hızıyla devam ediyor.

Marina Premium Villas projesinin donatıları nelerdir?

Deniz manzarasına sahip olan proje alıcılarına deniz manzaralı konutlarda yaşama fırsatı sunuyor. Konforlu, lüks ve huzurlu bir yaşamın kapılarını aralayan projede, site içerisinde açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna gibi sosyal aktivite alanları mevcut. Aynı zamanda site içerisinde kapalı otopark ve kameralı güvenlik de bulunuyor..

Projede yer alan konutların tümü hemen teslim durumunda. Bahsi geçen projede yaşam ise 2018 Haziran’da başladı. Proje ile ilgili bilgi almak isterseniz veya konutlar ile ilgili sormak istediğiniz sorular varsa 0532 571 41 68 numaralı telefon hattını arayabilir ve merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

 

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın