Çamlıyaka Konakları Çekmeköy fiyat

Ege Yapı imzası ile Çamlıyaka Konakları Çekmeköy projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje isminden de anlaşılacağı gibi İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesinde inşa ediliyor. Önümüzdeki yıl sonunda tamamlanması planlanan proje bünyesinde daire ve villa barındıracak şekilde tasarlandı.

Proje, toplamda on bir bloktan meydana geliyor. On bir konut bloğunda birbirinden bağımsız 75 bölüm bulunacak şekilde inşa ediliyor. Proje, bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde tasarlanmış durumda. Bahsi geçen projede 61 adet müstakil konut bulunacak. Projede bulunan bu 61 konut, bahçeli ve teraslı olarak inşa ediliyor. Bunun yanı sıra Çamlıyaka Konakları Çekmeköy projesinde alıcı ve yatırımcılar için 14 adet de ticari alan bulunuyor.

Toplamda 19 bin 46 metrekarelik bir arsa alanında yükselmekte olan projede alıcılar için deniz ve orman manzaralı konutlar hayata geçiriliyor. Mavi ve yeşili, deniz ile doğayı bir araya getiren proje, alıcılarına konforlu ve huzurlu bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri neler?

Projede bulunan konutlar üç farklı tipte hayata geçiriliyor. Bahsi geçen konutlar 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak inşa ediliyor. Çamlıyaka Konakları Çekmeköy projesinde yer alan daire, villa ve dükkanlar 169 metrekare ile 321 metrekare arasında değişiklik gösterecek büyüklüklere sahip olacak şekilde tasarlandı.

Bahsi geçen konutların fiyatları ne kadar?

Projede konut fiyatları 1 milyon 634 bin TL’den başlıyor.

Çamlıyaka Konakları Çekmeköy projesindeki sosyal alanlar neler?

Alıcılarına deniz ve orman manzarasını bir arada sunan projede bunların haricinde de sosyal alanlar bulunuyor. Çamlıyaka Konakları Çekmeköy projesi kapsamında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, Türk hamamı ve fitness merkezi gibi aktivite alanları yer alıyor. Projenin 2020 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 444 5 343

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın