Marmara Evleri 4 ‘te yüzde 25 indirim

İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde Marmara Evleri 4 projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje İhlas Yapı – Kiler GYO firmalarının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa edilmekte olan konutlar toplamda 61 bin 705 metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Marmara Evleri 4 projesi bünyesinde 640 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Söz konusu olan projedeki konutlar için peşin alımlarda yüzde 25 indirim sağlanıyor. Marmara Evleri 4 projesinde yüzde 10 peşinatın ardından kalan konut bedeli için de 36 ay vade farksız taksitlendirme imkanı mevcut.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Marmara Evleri 4 projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipinde inşa ediliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri ise 126 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Marmara Evleri 4 projesinde bulunan 2+1 konutlar 475 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 620 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan 4+1 daire tipindeki konutlar 870 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Haziran ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0212 454 20 00

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın