Ekmas Mavişehir fiyatları

İsminden de anlaşılacağı gibi İzmir’in Mavişehir ilçesinde Ekmas Mavişehir projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Ekmas Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje ikiz bloktan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje aile yaşamına uygun bir şekilde yaşama kazandırılıyor. Ekmas Mavişehir projesi bünyesinde 51 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Ekmas Mavişehir projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Konutların büyüklükleri ise 64 metrekare ile 184 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Bahsi geçen 1+1 konutlar 903 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Ekmas Mavişehir projesinde bulunan 2+1 dairelerin fiyatları 1 milyon 304 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan 3+1 daire tipindeki konutlar da 2 milyon 82 bin TL’den başlayarak satışa çıkarılmış durumda. Söz konusu olan projedeki 4+1 konutların fiyatları ise 2 milyon 200 bin TL’den başlıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Ekmas Mavişehir projesinde bulunan konutlar lokasyon itibariyle de ilgi görüyor. Söz konusu olan konutlar Yalı Mahallesi’nde konumlandırılmış durumda.

Bahsi geçen konutların 2019 yılının Aralık ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 444 0 459

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın