Cuma, Aralık 1, 2023
Emlak Haberleri

Forum Anatolia Kartepe hemen teslim

Adından da anlaşılacağı gibi Kocaeli ilinin Kartepe ilçesinde Forum Anatolia Kartepe projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Zeray İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor. Projede bulunan konutlar 27 blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 56 bin 500 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Forum Anatolia Kartepe projesi bünyesinde 563 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Acısu Mahallesi’nde inşa edildi. Forum Anatolia Kartepe projesi Sapanca Yolu Caddesi’nde konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Forum Anatolia Kartepe projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 79 metrekare ile 151 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Forum Anatolia Kartepe projesinde yer alan 1+1 dairelerin fiyatları 250 bin TL olarak belirlenmiş durumda. Bahsi geçen projedeki 2+1 konutların fiyatları ise 390 bin TL’den başlıyor. Söz konusu olan projedeki 3+1 konutlar 450 bin TL’den, 4+1 daireler ise 715 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 444 91 41