Malkoç MD Life satışları devam ediyor

Malkoç MD Life

Malkoç MD Life projesi deniz ve yeşil alan içerisinde ayrıcalıklı bir saray yaşamı sunmaktadır. Projenin konumu Kocaeli’nin Başiskele İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Malkoç İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. 780 metrekarelik arsa alanı üzerinde 2 adet modern villa bulunmaktadır. Bu villalar 4 artı 1 konut tipine sahiptir. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Malkoç İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen proje 780 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Proje kapsamında 2 adet modern villa yer almaktadır. Söz konusu villalar 4 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 4 artı 1 villaların büyüklüğü brüt 300 ile 355 metrekaredir. Konutlar kameralı güvenlik sistemi ile 7/24 korunmaktadır. Her villaya özel 2 adet kapalı otopark alanı mevcuttur. Ayrıca her villada 87 metrekarelik açık yüzme havuzu, açık alan şöminesi, özel tasarlanmış çardak alanı ve barbekü alanı bulunmaktadır. Engelli bireylere uygun yaşam kolaylığı sağlanmaktadır. Konutlarda ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca villalar yerden ısıtma sistemine sahiptir. Giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Akıllı ev sistemi ile telefondan daire yönetimi sağlanmaktadır. Konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Giyinme odası, 3 adet banyo, duşakabin ve spot aydınlatma gibi pek çok özellik yer almaktadır. Konutlarda fiber internet altyapısı bulunmaktadır.

Malkoç MD Life konumu hakkında

Proje, Kocaeli’nin Başiskele İlçesi Damlar Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Söz konusu proje şehir merkezine yakın konumdadır. Üstelik yemyeşil doğa ve masmavi deniz manzarasına sahiptir. Yakın çevresinde alışveriş merkezi, market, park ve semt pazarı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra hastane, sağlık ocağı ve eczane gibi sağlık kurumları mevcuttur. Dolmuş, minibüs ve otobüs durakları yakın mesafede yer almaktadır.

Malkoç MD Life fiyatları ne kadardır?

Malkoç MD Life projesinde krediye uygun satışlar yapılmaktadır. 4 artı 1 villa tipindeki konutların fiyatı 14.250.000 TL ile 15.250.000 TL arasında değişmektedir.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (262) 223 23 23 veya 0 (532) 475 47 02 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…