Cumartesi, Aralık 2, 2023
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Doğan Tower Ankara satışları devam ediyor

Doğan Tower Ankara projesi insan ve doğa odaklı tasarım anlayışı ile modern ve yenilikçi bir yaşam alanı sunmaktadır. Projenin konumu Ankara’nın Keçiören İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Doğan Grup İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. 7.000 metrekarelik arsa alanı üzerinde 84 adet daire ve 14 adet asma katlı cadde mağazası bulunmaktadır. Söz konusu daireler 4 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve diş yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Doğan Grup İnşaat güvencesi ile geliştirilen proje 7.000 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Karma bir proje konseptine sahip projede 84 adet daire ve 14 adet asma katlı cadde mağazası yer almaktadır. Üstelik daireler 4 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 4 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 230 metrekaredir. Ayrıca 4 artı 1 dairelerin net büyüklüğü ise 200 metrekare olmaktadır. Projenin yeni deprem yönetmenliğine göre analizleri ve ruhsatı alınmıştır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için kapalı ve açık otopark alanı mevcuttur. Sosyal alanlar içerisinde; çocuk oyun parkı, spor alanı, tenis kortu gibi nitelikli sosyal yaşam alanları bulunmaktadır.

Asansör, jeneratör, kablo TV, su deposu, uydu ve yangın merdiveni gibi birçok özelliğe sahiptir. Bütün dairelerde yangın dedektörü, daire içi siren sistemi, otomatik yangın algılama ve söndürme sistemleri mevcuttur. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar yerden ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Ankastre mutfak seti, giyinme odası, ebeveyn banyosu, Hilton lavabo, duşakabin, kiler, vestiyer ve spot aydınlatma gibi pek çok özellik yer almaktadır. Bunun yanı sıra laminat zemin ve seramik zemin uygulanmaktadır. Fiber internet altyapısı ve uydu anteni mevcuttur. Tüm dairelerde ferah ve geniş balkonlar yer almaktadır.

Doğan Tower Ankara konumu hakkında

Proje, Ankara’nın Keçiören İlçesi Ovacık Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Bahsi geçen proje şehir merkezine yakın olup önü kapanmayacak doğa ve şehir manzarasına sahiptir. Yakın çevresinde alışveriş merkezi, eğlence merkezi, market, park, semt pazarı ve spor salonu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra hastane, sağlık ocağı ve eczane gibi sağlık kurumları mevcuttur. Dolmuş, metro, minibüs ve otobüs durakları yakın mesafede yer almaktadır.

Doğan Tower Ankara fiyatları ne kadar?

Doğan Tower Ankara projesinde fiyatlar bulunduğu kat ve cepheye göre farklılık göstermektedir. Brüt 230 metrekare büyüklüğe sahip 4 artı 1 konutların fiyatı 4.950.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (535) 961 87 77 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer emlak haberleri için tıklayınız…