Cumartesi, Aralık 2, 2023
Emlak Haberleri

Dev Life Konutları 0.99 faiz oranı ile satışta

Dev Life Konutları projesinde farklı ve kaliteli lüks yapıda yaşam alanları sunulmaktadır. Projenin konumu Gaziantep’in Şahinbey İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Dev Group tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde 2 artı 1 konut tiplerinden oluşan daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Dev Group imzası taşıyan proje kapsamında 2 artı 1 konut tiplerinden oluşan daireler yer almaktadır. Satışa sunulan 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 120 ile 125 metrekare arasında değişmektedir. Ayrıca bu dairelerin net büyüklüğü 105 metrekare olmaktadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık otopark alanı mevcuttur. Sosyal alanlar içerisinde çocuk oyun parkı, spor alanları ve kamelyalar bulunmaktadır. Asansör, hidrofor, jeneratör, kablo TV, su deposu, uydu ve yangın merdiveni gibi birçok özelliğe sahiptir. Engelli bireylere uygun yaşam kolaylığı sağlanmaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Konutlar balkon dahil doğalgazlı yerden ısıtma sistemine sahiptir. Giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Mobilyalar, duşakabin, çamaşır odası, gömme dolap ve vestiyer gibi pek çok özellik yer almaktadır. Bunun yanı sıra laminat zemin ve seramik zemin uygulaması yapılmaktadır.

Dev Life Konutları konumu hakkında

Proje, Gaziantep’in Şahinbey İlçesi Abdülhamit Han Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Söz konusu konutlar doğa manzarasına sahiptir. 100 metre ilerisinde alışveriş merkezi bulunmaktadır. Bununla birlikte toplu ulaşım, market, okul, sağlık kurumları ve sosyal faaliyet alanları yakın mesafede yer almaktadır.

Dev Life Konutları fiyatları ne kadar?

Dev Life Konutları projesinde daireler yüksek kredi kullanımına uygundur. Ayrıca 0,99 faiz oranı uygulanmaktadır. Brüt 120 ile 125 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 dairelerin fiyatı 1.300.000 TL ile 1.365.000 TL arasında değişmektedir.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 (342) 502 49 80 veya 0 (532) 065 77 27 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…