Mahalle Kemalpaşa nerede yükseliyor?

İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde, NG Gayrimenkul şirketi tarafından hayata geçirilen Mahalle Kemalpaşa konut projesi, toplam 28 bin 725 metrekare arsa alanı üzerine inşa ediliyor.

Toplam 86 adet daireden oluşan konut projesinde, 3+1 dubleks tipte ve 4+1 dubleks tipte konutlar bulunuyor. Konutların büyüklüklerinin 120 metrekare ila 205 metrekare arasında olduğu projenin Ekim 2019 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen konut projesi, mahalle konseptini yaşatmayı hedefliyor. Konut projesindeki tüm daireler dubleks olma özelliğine sahip.

Mahalle Kemalpaşa konut projesi ödeme planı

Konut projesindeki 3+1 dubleks tipteki dairelerin fiyatları 645 bin TL ila 745 bin TL arasında yer alıyor. Konut projesindeki 4+1 dubleks tipteki dairelerin fiyatı ise standart olarak 1 milyon 100 bin TL olacak.

Konut projesinde, 50 ay vade farksız taksit yaparak konut sahibi olabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Mahalle Kemalpaşa konut projesi sosyal donatıları

10 adet yatay konut bloğundan meydana gelen konut projesinde; açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, hobi bahçesi, bisiklet parkuru, güvenlik, kameralı güvenlik, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, açık otopark ve yürüyüş parkuru gibi çok sayıda sosyal donatı özelliği mevcut durumda. Konut projesinde ayrıca geniş teraslar da yer alıyor.

NG Gayrimenkul firmasının Proje Koordinatörü Nafiz Gönen, mahalle sıcaklığına sahip olan projede, tüm sosyal donatı alanları ile Kemalpaşa’da yeni bir yaşam alanı sunduklarını ifade etti. Gönen; uygun fiyat, hemen tapu ve vade seçeneklerini müşteriye sunduklarını da sözlerine ekledi.

Konut projesi nerede yükseliyor?

Forum Bornova’ya sadece 20 dakika, Mavi Bahçe 30 dakika, Alsancak’a 30 dakika, Havalimanı’na ise 40 dakika mesafede konumlanan Mahalle Kemalpaşa konut projesi, Örnekköy Mah. Okan Cad. No:23 Kemalpaşa/İzmir adresinde yükseliyor.

Konut projesi ile ilgili bütün detaylı bilgilere 0 531 886 71 91 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın