Yunusoğlu Bahçe nerede yükseliyor?

İzmir’in en gözde yerleşim bölgelerinden olan Güzelbahçe ilçesinde, Yunusoğlu İnşaat şirketi tarafından hayata geçirilen Yunusoğlu Bahçe konut projesi, toplam 15 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

Toplamda 30 adet villadan oluşan projede, 5+2 tipte tekil ve de ikiz villalar yer alıyor. Tamamı 3,5 katlı tipte inşa edilen konut projesindeki villaların büyüklükleri, 385 metrekare ila 470 metrekare arasında değişiyor.

Yunusoğlu Bahçe konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki lüks villaların fiyatları, 3 milyon 150 bin TL ila 3 milyon 750 bin TL arasında bulunuyor. Konut projesinde teslime kadar vadelendirme yaparak konut sahibi olabilme fırsatı mevcut.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilen konut projesinin Ekim 2020 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Yunusoğlu Bahçe projesi site özellikleri

Lüks konut projesinde açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, Fin hamamı, fitness merkezi, kafe, güvenlik, kameralı güvenlik, basketbol sahası, tenis kortu, kapalı otopark, yürüyüş parkuru ve sosyal tesis gibi çok sayıda sosyal donatı özelliği mevcut durumda bulunuyor.

Tüm villaların kendilerine ait bahçesinin bulunduğu konut projesinde, yangın ve hırsız alarm sistemleri de mevcut durumda.

Konut projesinin konumu

Yunusoğlu Bahçe konut projesi; Güzelbahçe sahiline 6 dakika, şehrin merkezine 20 dakika, Urla’ya 15 dakika, Çeşme ve Adnan Menderes Havalimanı’na ise yaklaşık 30 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Şehrin karmaşasından uzak, sessiz sakin bir noktada konumlanan konut projesi, yeşil alanlarıyla da dikkat çekiyor.

Yunusoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Yunusoğlu, konforu ön planda tuttukları bu konut projesinde, son teknolojiyi kullandıklarına dikkati çekti. Yunusoğlu, İzmir’e kimlik katan projeler ürettiklerini ifade etti.

Konut projesi, Kahramandere Mah. 856 Sk. Güzelbahçe/ İzmir adresinde yer alıyor.

Konut projesi ile ilgili tüm bilgilere 0 232 238 5 444 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın