Lotus Towers teslim tarihi

Adana ilinin Çukurova ilçesinde Lotus Towers projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Bozkurtlar İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor. Projede bulunan konutlar iki blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 7 bin 800 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Lotus Towers projesi bünyesinde 80 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Huzurevleri Mahallesi’nde inşa edildi. Lotus Towers projesi 77229. Sokak’ta konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre düzenlendi. Adana’daki konut projesinde bulunan konutlar 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 235 metrekare olarak inşa edildi.

Lotus Towers fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Lotus Towers projesinde yer alan 4+1 dairelerin fiyatları 700 bin TL ile 750 bin TL arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0322 248 0099

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın