Trilyum fiyat listesi

Adana iline bağlı olan Seyhan Trilyum projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Sertaş İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 4 bin 29 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Trilyum projesi bünyesinde 72 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Trilyum projesinde bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 124 metrekare ile 167 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Trilyum projesindeki 2+1 konutlar 269 bin TL ile 310 bin TL arasındaki fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 345 bin TL ile 410 bin TL arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar 2000 Evler Mahallesi’nde inşa edildi. Trilyum projesi konum olarak da ilgi gören bir lokasyonda yer alıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda bulunuyor.

Telefon: 05497676737

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın